Pärnu: Piiblitantsu seminaar "Tantsime Jumalale"

2023 05 20 Tantsime JumalaleSeminari külaliseks ja läbiviijaks on õde Milada katoliku kirikust, kes tutvustab ennast ja Piiblitantsu järgnevalt:
Minu nimi on Milada. Terve elu olen ma tegelenud tantsuga. Kui ma läksin kloostrisse, siis ma arvasin, et see on ohver ja mul tuleb tantsimine lõpetada. Aga kui anname midagi Jumalale üle, annab Ta meile palju rohkem.

Varsti ma kuulsin, et Tšehhimaal, Olomouci linna lähedal, on uus katoliiklik ühendus, kus tantsivad õed ja vennad juudi tantse. Olin väga õnnelik. Nad korraldasid vaimulikke päevi naistele, kus üheks osaks olid tantsud - juudi tantsud. See oli 30 aastat tagasi. Nägin, et see päev on palvepäev, ja tantsuga koos üks rõõmus päev. Ja kui naised mitte ainult ei kuula loengut, vaid ka tantsivad, teevad midagi koos, siis teeb see neile rõõmu. Jumal on meie hea Taevaisa. Ta soovib, et me elaksime maa peal nagu õnnelikud lapsed. Žestid ja tantsud räägivad Jumalast. Püha Franciscus Salest ütles, et žestid on väga kasulikud, aitavad meid rohkem koos Jumalaga olla ja keskenduda Jumala kohalolekule.

Kutsume osalema naisi vanusest sõltumata — Jumalat kiita saab mitmel viisil.

LAUPÄEVAL, 20. MAIL 2023 KELL 11-14
AGAPE KIRIK, MÄNNI 2, PÄRNU,
Tel: 5340 2001 - Külli Kuusemaa

Kontakt

Apostellik Administratuur Eestis
Vene 18
10123 Tallinn
Kantselei tel 6446367
kantselei.ppk@gmail.com

TOETA KIRIKUT!
Toeta kirikut vastavalt oma võimalustele ja südametunnistusele.
Ülekanded võib teha:
Rooma-katoliku kiriku Peeter-Pauli kogudus
a/k EE022200001120059545

Copyright © 2020 Katoliku Kirik Eestis. All Rights Reserved.

Search