Oluline info!

kogudusKõik, kes soovivad annetada või kuidagi aidata praegu Ukrainat, on olemas üks kanal - Ukraina heaks - kus on kogu informatsioon, kuidas seda teha.
 
Pagulaste vastuvõtmisega tegeleb MTÜ Pagulasabi. Kui katoliku kirik võtab vastu sõjapõgenike ja kui me vajame konkreetset abi, anname teile teada meie ametliku kodulehekülje kaudu ja kirikus. Kui me vajame vabatahtlikke appi, me informeerime sellest. 
 
Konkreetsed küsimused võib saata Peeter-Pauli kogudusepreestrile isa Tomasz Maternale: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või võib ka kirjutada üldmeilile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Kirik toetab igakülgselt kõiki abivajajaid, eriti moraalselt, mis on praegu väga oluline.
 
Praegu on oluline, et me oleksime kõik üheskoos püsivalt palves. Katoliku kirik pakub praegu erinevaid ühispalvusi, näiteks pühapäeviti pärast kella 11.30 eestikeelset Missat palvetame roosipärga rahu eest Ukrainas ja reedeti kell 17 toimub Peeter-Pauli katedraalis Ristitee.
Pirita kloostris toimub adoratsioon Pühima Altarisakramendi ees esmaspäeval, teisipäeval, kolmapäeval, neljapäeval kella 10.00-12.00 ja kella 16.00-18.00 (kolmapäeval Missa kell 17.00); reedeti kella 9.00-18.00.
Copyright © 2020 Katoliku Kirik Eestis. All Rights Reserved.

Search