Kuidas aidata katoliku kiriku tegevust Eestis?

jourdankirikusKatoliku kirik Eestis vajab Sinu abi, et tugevdada kiriku tegevusi meie maal. Katoliku koguduste võrgustik Eesti linnades võimaldab, et Püha Missa toimuks regulaarselt paljudes kohtades, et meie preestrid jõuaksid iga inimese juurde, kes vajab hingelist või materiaalset abi, Kiriku sakramente, lohutust,  jne… Et nad oleks lähedal igale inimesele, kes soovivad paremini tundma õppida katoliku kirikut, tema õpetust või läheneda Kirikule.
 
Ilma Sinu toetuseta ei oleks see võimalik ning palju inimesi Eestimaal ja palju kohti jääksid eemale katoliku kiriku tegevusest ning tema sakramentide jagamisest. Seetõttu Kirik vajab Sinu toetust. Kui sa soovid meid toetada, võib annetada pangaülekandega kirjutades "Eesti katoliku kiriku tegevuseks":

Rooma-Katoliku Kiriku Apostellik Administratuur
AS SEB PANK
IBAN : EE611010220267043227
SWIFT/BIC  : EEUHEE2XXXX

Eesti Apostellik Administratuur ja kõik Eestis registreeritud katoliku kogudused ning kloostrid on tulumaksusoodustusega organisatsioonide nimekirjas. Eraisikuna tehtud annetuselt on seega võimalik tulumaksu tagasi saada. Sel juhul lisage oma isikukood maksekorralduses, et saaksime seda edastada koos annetatud summaga Maksu- ja Tolliametile. 
 
Juriidiline isik saab tulumaksusoodustuse annetuselt, mis moodustab kuni 10% ettevõtte eelmise majandusaasta kasumist või 3% jooksva kalendriaasta sotsiaalmaksuga maksustatavast palgafondist, vastavalt ettevõtja valikule. Edastame info annetuse kohta Maksu- ja Tolliametile järgmise majandusaasta alguses
 
Palvetame Sinu eest, kes Sa toetad kirikut ja täname kogu südamest tehtud annetuse eest.
 
 
Foto: Olev Mihkelmaa, 2022.
 
Copyright © 2020 Katoliku Kirik Eestis. All Rights Reserved.

Search