Katoliku Kirik EestisKoguduse noortekohtumised

noored4Noortekohtumised I: 13-18 aastased noored

Püha Johannes Paulus II rääkis sageli sellest, et noored on maailma ja Kiriku lootus. Nende südamed on täis ideaale ja nad otsivad usaldusväärseid eeskujusid, kellele järgneda. Kristlaste jaoks on kõige ilusam ja ületamatu eeskuju Jeesus Kristus: Ta on meie Lunastaja, armastuse Allikas ja parim Sõber. Et aidata noortel seda avastada, toimuvad meie koguduses noortekohtumised. Need annavad hea võimaluse süvendada oma usku, õppida, mis tähendab olla katoliiklane riigis, kus on vähe kristlasi ning tugevdada oma suhet Jumala ja Kirikuga. Samal ajal on kohtumised mõeldud selleks, et noored kristlased võiksid koos olla ning viljakalt aega veeta. Kavas on huvitavad katehheesid ja vestlused, põnevad matkad, koos toidu valmistamine, heade filmide vaatamine ning teised tegevused. Kohtumistel on kutsutud osalema kõik noored, eelkõige vanuses 13-18 aastat.


Kohtumised toimuvad kuu teisel laupäeval kell 13.00 pastoraalkeskuses.
Kontakt: isa Wodek,


Noortekohtumised II: 13-18 aastased noored

* Lisaks on ka teine noortegrupp vanusele 13-18. eluaastat, kes käib koguduse juures koos kord kuus. Huvi korral palun võtta ühendust isa Igoriga - helistada või kirjutada:
isa Igor Gavrilchik
tel. 556 41 005

Noortekohtumised III: tudengid ja noored täiskasvanud

Kohtumised on mõeldud tudengitele ja noorte täiskasvanutele, kes tahavad ellu viia nooruslikke ideaale. Usk on hindamatu and, mille me saame Jumalalt, kuid seda andi on vaja oma elus jätkuvalt kasvatada. Kohtumiste eesmärgiks on just õppida, kuidas seda konkreetselt teha: kuidas süvendada oma isiklikku suhet Jumalaga ja avastada Teda meie elu keskmena. Kohtumiste ajal toimuvad loengud ja nende põhjal huvitavad vestlused, väärtuslike filmide vaatamine ja vahva koosolemine. On ka teisi tegevusi, näiteks rekollektsioon, koostöö Tartu noortega ja Tallinnas õppivate välistudengitega, lisaks mõnepäevased suvised koosolemised.
Kohtumised toimuvad kuu teisel reedel kell 19.00 pastoraalkeskuses
Kontakt: Marit Aus,

Social button for Joomla