Katoliku Kirik EestisInfo ja kontaktid meediale

Loe edasi: Info ja kontaktid meediale

Rooma-Katoliku Kirikust (RKK) on võimalik täpsemalt informatsiooni saada kirjutades  või helistades + 372 52 86326. Võimalike intervjuude või teemade täpsustuste korral meedias palub RKK pöörduda kiriku pressiesindaja Marge-Marie Paasi poole. See kehtib ka paavst Franciscuse kirjade, läkituste ja muude dokumentide kohta.

Kirikus filmimiseks (eriti Missadel) palume pöörduda samuti kiriku pressiesindaja poole, et kooskõlastada aeg ja koht toiminguks. Sellisel juhul on kirikul võimalus informeerida vastavat kogudust juba eelnevalt. 

Erinevatest pressikonverentsidest annab RKK jooksvalt teada ja väljastab ajakirjanikele pressikutse. 

Rahvusvahelised katoliiklikud infoallikad

Loe edasi: Rahvusvahelised katoliiklikud infoallikadSiinkohal ülevaade inglise keeles olevatest rahvusvahelistest katoliiklikest meediaväljaannetest, uudisteportaalidest ning videokanalitest. Antud allikaid kasutab ka RKK Eestis informatsiooni saamisel ja edastamisel. Võõrkeeltes olevate katoliku info-ja teabeallikate kohta saab lähemalt teada kirjutades . Nimekirjad on aktiivselt lingitud otseallikatega. Nimekiri on koostatud erinevatest teabekanalitest ja on informatiivse iseloomuga ning ei sisalda erinevate katoliku vaimsuste (praktikate) väljaandeid.L'Osservatore Romano
Vatikani ametlik ajaleht. Ilmub inglise keeles kord nädalas.

Raadiosaated

Loe edasi: Raadiosaated  Rooma-Katoliku Kirikul Eestis on hea koostöö Raadio 7 ja Pereraadioga ning Vikerraadioga. Igal kuul on eetris erinevad intervjuud või vestlussaated Raadio 7, et kajastada päevakohaseid teemasid RKKst nii Eestis kui ka maailmas. 

Alates 2017. aastast lisandus aga Pereraadio saatekavasse uus saade Laudate Dominum. Lisaks pakub Pereraadio häid ajaloolisi ja kirikuloolisi ülevaateid Maarjamaa kirikutest ning toimuvad erinevad vestlussaated ja hommikuintervjuud.

Vikerraadios kajastab katoliku kirikust toimuvast Kirikuelu saade.   

Vikerraadio:
Kirikuelu

Pereraadio:
Laudate Dominum

Raadiosaated Raadio 7s