Katoliku Kirik EestisPAAVSTI MISSA JA OIKUMEENILISE NOORTEKOHTUMISE PILETID

paavstaudientsilpuhapeetrusPaavsti Missal ja oikumeenilisel noortekohtumisel osalemiseks on vaja pileteid, mille kättesaamiseks tuleb eelnevalt registreeruda. Kõigil katoliku koguduste, ordude ja usuliste ühenduste liikmetel palume registreerumiseks kindlasti pöörduda oma kogudusepreestri poole. Tallinna katoliiklastel on võimalik registreeruda:


Peeter-Pauli koguduse kantseleis:
Juta Petersoo,
,
+372 517 7319

Pirita kloostris:
ema Vimala,

Katoliiklased võivad koos endaga registreerida ka mittekatoliiklastest pereliikmeid ja tuttavaid. Kõik katoliku Kirikuga mitteseotud inimesed saavad registreeruda registreerumissüsteemi kaudu, mis avatakse paavsti visiidi kodulehel 15. juunil 2018 (www.paavsteestis.ee). REGISTREERUMINE KESTAB 15. septembrini.

 

Registreerumiseks tuleb esitada järgmised andmed: ees- ja perekonnanimi, isikukood, telefoninumber, e-posti aadress (selle puudumisel postiaadress). Ratastooli ja muude liikumisabivahendite kasutajatel palume registreerumisel oma erivajadusest kindlasti märku anda, et oleks võimalik tagada paremad võimalused osalemiseks.

Registreerunutele saadetakse piletid e-posti teel. Pileti võib esitada nii väljaprinditult kui elektrooniliselt.

Alates 17. septembrist on Peeter-Pauli koguduse juures (Vene 18, Tallinn) avatud infokeskus, kus on võimalik pileteid välja printida neil, kellel selleks mujal võimalust ei ole.

Lisaküsimused:

Social button for Joomla