paavst 1210x236 px 2Advendiaja rekollektsioon 7.-9. detsembril 2017 Pirita kloostris

rekollektsioonKiriku liturgias on aastas kaks väga olulist perioodi - advendiaeg ja paastuaeg - mis valmistavad meid ette kõige tähtsamateks suurpühadeks ehk Jeesuse sündimiseks ja Tema ülestõusmiseks. Hea võimalus nendeks pühadeks hästi valmistuda on rekollektsioonidel osalemine.

Rekollektsioon on aeg, mil saame keskenduda täielikult oma vaimsele elule, oma suhetele Jumala ja teistega. Selle aja jooksul avastame, milline on meie kristlik elu, meie armastus Jumala ja ligimese vastu, mis on Jumala tahtmine meie jaoks, mida tuleks oma elus muuta ja parandada. See aeg annab meile ka võimaluse kogeda Jumala tegevust meie tavalises, igapäevases elus. Peale selle on rekollektsioon intensiivne palve- ja mõtisklemiskool, mis toimub vaikuses ja kestab tavaliselt kolm päeva.


Meie koguduse advendiaja rekollektsioon toimub 7.-9. detsembril 2017 Pirita kloostris. Kutsume kõiki, kellel soovi ja võimalust on, veetma kolm päeva koos Jumalaga vaikuses ja palves.
Rekollektsioonil osalemise tasu on 60 eurot (hinna sees on kolm päeva ööbimise ja söögiga). Registreerumise ja maksmise tähtaeg on 12. november 2017.
Küsimused ja registreerimine: isa Wodek, , 5555 8249.

Social button for Joomla