MaarjapaisLastelaagrid 2017: Registreerimine

Loe edasi: Lastelaagrid 2017: RegistreerimineKutsume lapsi ja noorukeid osalema lastelaagritesse, mis toimuvad juba tavapäraselt Kodasemaal. Lapsed ei pea olema katoliiklased, aga peab olema huvi osaleda kristlikus lastelaagris. Samuti nende vanematel. Lastelaagrite osaks on ka jumalateenistused ning palvused. Kuid on ka teisi üritusi. Noorukid on eriti kutsutud osalema jalgrattamatkal, mis kestab 10 päeva, ja suurem osa sellest me ööbime telkides.  Lapsed peavad suutma sõita 60 km/päevas (mõnedel päevadel; kavas on ka päevad teise "sisuga").

Laste palverännak Maarjamaa 800

Loe edasi: Laste palverännak Maarjamaa 800Sel aastal tähistame Eesti erilist pühendamist Neitsi Maarjale. Saame olla rõõmsad, et meie kodumaa on Maarjamaa, meie Emale pühendatud maa. Palverännakud Neitsi Maarjaga seotud paikadesse on maailmas väga levinud ja nood, üle ilma tuntud pühad paigad eri riikides, on kuulsad ja kõigile palveränduritele armsad. Meil Eestis päris üle maailma tuntud Neitsi Maarja ilmumise või imetegudega seotud kohti, kuhu rännata, ei ole. Küll aga oleme eriti väärikad ja erilised seetõttu, et meil pole mitte lihtsalt mõned paigad vaid koguni terve maa erilise pühendamise läbi Neitsi Maarjaga seotud. Mistõttu, rända siin kuhu tahad - ikka oled Maarja maal. Ja see on omaette imeline lugu.

Emadepäevakontsert: pildid ja videod

Pühapäeval, 10. mail toimus Peeter-Pauli katedraalis pühapäevakooli emadepäevakontsert "Maarjamaa Emale", kus kõlasid eri maadest ja ajastutest pärit imeilusad laulud Neitsi Maarjale. Esinesid kõik pühapäevakooli grupid ning ka mõned solistid ja pereansamblid. Suur-suur tänu kõigile osalejatele!

Pildid võib vaadata galeriis ja videod siin.

 

 

 

 

Matk Aegviitu 2015

Loe edasi: Matk Aegviitu 2015Laupäeval, 6. juunil toimub meie traditsiooniline matk Aegviitu. Käime Sõõriksoo rajal, Nelijärve juures. Teel näeme mitmeid kauneid järvi, Nelijärve mägesid. Nelijärve puhkekeskuses on võimalus sõita vesijalgrattadega. Külastasime Aegviidu seiklusparki. Sõidame rongiga Balti Jaamast kl. 10.24. Vastavad riided selga, kaasa võileivad ja jook (võib olla midagi ujumiseks).
Kõik lapsed, vanemad ja pühapäevakooli õpetajad on kutsutud.

Pildid: Matk Aegviidu: 2014

 

 

Pühapäevakooli emadepäevakontsert „Maarjamaa Emale"

Pühapäeval, 10. mail kell 13.00 toimub Peeter-Pauli katedraalis pühapäevakooli kontsert, mis on pühendatud kõigile emadele ja eriti meie kõigi Emale, Pühale Neitsi Maarjale. Ootame kuulama ja kaasa laulma kõiki meie pühapäevakooli ja koguduse lapsi, nende peresid ja sõpru ning kõiki teisi soovijaid! Pärast kontserti on kõik esinejad ja külalised oodatud kohvilauale Johannes Paulus II saali, kus on avatud näitus Maarja Kooli (https://ppkool.wordpress.com/category/grupid/maarja-kool/) töödest-tegemistest. 

 

 

 

Alustas tegevust Maarja Kool

Loe edasi: Alustas tegevust Maarja Kool

 

Jaanuarikuu viimasel pühapäeval alustas Peeter-Pauli koguduse pühapäevakooli juures tegevust laste huviring Maarja Kool. Kui Maarja ütles „Sündigu mulle sinu sõna järgi", kinnitas ta, et tahab alati täita Jumala tahtmist ja andis sellega ka meile kõigile eeskuju. Küllap me kõik tahame olla rohkem Maarja moodi – armastavamad ja kuulekamad – ja seda püüamegi nüüd kõik koos õppima hakata, läbi erinevate loominguliste tegevuste.

 

Toimus pühapäevakooli Jõulumüsteerium

Vahetult enne Jõulupühi toimus suur Jõulumüsteeriumi etendus. Osalesid kõik pühapäevakooli lapsed, ja lapsed olid väga tublid. Suur tänu neile, kes võtsid ette selle näidendi lavastamise ja korraldamise, eriti Johannale ja Triinule. Samuti suur tänu kõigile kostüümimeistritele ning kõigile abiliste, kes aitasid selle kauni loo sünnile kaasa. Jääme ootama uusi väljakutseid ja loomingulisi etteasteid. 
Aitäh lapsed!

Lehitse fotosi juuresoleval veebilingil: Jõulumüsteerium

Filmi vaatamiseks vajuta pildile.

Pühapäevakooli jõulumüsteerium

Loe edasi: Pühapäevakooli jõulumüsteeriumPühapäevakooli lapsed on sel advendiajal ette valmistanud näidendi Jeesuse sündimise loost, mille kanname ette pühapäeval 14. detsembril kell 13.00 pastoraalkeskuse saalis. Näidendile järgneb pühapäevakooli jõulupidu. Ootame kõiki pühapäevakooli lapsi ja nende peresid!